Akční nabídka

  • Univerzální použití !!
  • Pro profesionální použití !!
  • Jednoduchý design, snadno ovladatelný !!
  • Široká škála použití !!
  • Nejvyšší kvalita použitých materiálů
  • Nosnost včetně kontejnerové nástavby 10 tun !!
  • Kapacita sklápění 10 tun !!
  • Univerzální použití, nejvyšší kvalita
  • Kvalita prověřená 30 let vývoje a používání tohoto nosiče kontejnerů

Reklamní banner

Články

Traktorové nosiče BIGAB mohou na silnice!

Legendární traktorové nosiče kontejnerů od celosvětově uznávané značky BIGAB se ve Švédsku začaly vyrábět již v roce 1978 a díky své více než čtyřicetileté působnosti na trhu jsou univerzálním řešením pro přepravy v komunálních službách, lesnictví, zemědělství a stavebnictví. Námi prodávané nosiče jsou hákové a s možností sklápění nákladu. Hlavní výhodou je jejich univerzálnost a široké použití, protože díky hákovým nosičům kontejnerů Bigab již nepotřebujete několik různých traktorových přívěsů a vleček, ale v případě potřeby pouze měníte nástavby (korby) na jednom podvozku. S traktorovými kontejnerovými přívěsy od nás ušetříte čas, peníze i místo.


Říkáte si, že Vám to nestačí a rádi byste s hákovými nosiči jezdili všude? Nezoufejte!


traktorový nosič kontejnerů Bigab

Chtěli bychom našim zákazníkům oznámit, že jsou nyní traktorové nosiče kontejnerů BIGAB pro Českou a Slovenskou republiku konečně dostupné i s evropskou homologací!

Zakoupením traktorového nosiče kontejnerů takto schváleného pro provoz na veřejných komunikacích pro EU získáte záruku, že kupujete přívěs, který splňuje požadavky stanovené Evropskou komisí pro zemědělské a lesnické přívěsy. Většina traktorových nosičů Bigab, které mohou být takto homologovány, se může na veřejných komunikacích pohybovat rychlostí 30 km/h nebo 40 km/h, v závislosti na vybavení náprav přívěsu a jiných kritériích.


Pro více informací k jednotlivým typům traktorových nosičů a možnostem jejich homologace nás neváhejte kontaktovat na info@jpjforest.com nebo na tel. +420 773 202 321 


Povolení pro provoz na veřejných komunikacích po EU platí pro námi prodávané typy traktorových nosičů, a to konkrétně pro:

Mimo jiné jsme Vám také schopni nabídnout a dodat i jiné typy traktorových hákových nosičů kontejnerů, které nejsou homologované. Z celé škály nosičů, které společnost BIGAB nabízí, jsou to například přívěsy 7-10, 15-19, 15-19 T, 17-20, 20-24 nebo 22-27.

Dále máme v naší nabídce také sklopné vleky Bigab, které lze pro Vás homologovat na zakázku, abyste se s nimi mohli pohodlně pohybovat na veřejných komunikacích v České a Slovenské republice.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na info@traktor-kontejner.cz nebo na tel. +420 773 202 321.

Dodavatelé

As Fors MW AS Fors MW JPJ Forest, s.r.o. Kreisi Metall OÜ Tizmar snc