Akční nabídka

  • Univerzální použití !!
  • Pro profesionální použití !!
  • Jednoduchý design, snadno ovladatelný !!
  • Široká škála použití !!
  • Nejvyšší kvalita použitých materiálů
  • Nosnost včetně kontejnerové nástavby 10 tun !!
  • Kapacita sklápění 10 tun !!
  • Univerzální použití, nejvyšší kvalita
  • Kvalita prověřená 30 let vývoje a používání tohoto nosiče kontejnerů

Reklamní banner

BIGAB

V této sekci naleznete informace o historii traktorových nosičů kontejnerů BIGAB a informace o klubu vlastníků a příznivců strojů této značky.

Historie traktorových kontejnerových přívěsů BIGAB

Koncept hákového traktorového nosiče kontejnerů s výměnnými nástavbami vznikl před více než 30 lety v malé švédské vesničce jménem Blidsberg. Za značkou BIGAB stojí muž jménem Göte Håkansson, jehož k výrobě tohoto traktorového přívěsu dovedla prostá potřeba mít na své farmě jeden traktorový přívěs, který lze používat pro více činností a tím pádem ušetřit velké peníze, které jsou potřeba ke koupi několika speciálních traktorových přívěsů. Z jednoduché potřeby vznikl geniální nápad, který ovlivňuje výrobu přívěsů používaných v lesnictví a zemědělství až doposud. Značka BIGAB a celý technologický koncept byl v roce 1998 odkoupen estonsko-švédskou společností FORS MW. Výroba byla navýšena, přívěs dál vyvíjen a zdokonalen při zachování stejně příznivé pořizovací ceny.

BIGAB je origiálním systémem, který nastavil standarty celého trhu a ostatní výrobci se jím inspirovali nebo inspirují. Originál je ovšem jen jeden a originál je BIGAB.

 

Göte Håkansson - vynálezce systému hákového nosiče kontejnerů pro traktory

Göte Håkansson – vynálezce systému hákového nosiče kontejnerů pro traktory

 

BIGAB CLUB

V roce 2009 byl na základě požadavků zákazníků založen BIGAB klub pro majitele a fanoušky tohoto unikátního stroje za účelem jejich sdružování, výměny zkušeností a poskytování praktických rad a tipů. Čestným členem klubu je také vynálezce celého systému a značky pan Göte Håkansson, který hákové traktorové nosiče kontejnerů BIGAB zkonstruoval a vyrobil již více než před 30 lety.

Odkaz na stránky klubu: BIGAB KLUB

Nosič kontejnerů

Klub BIGAB – traktorové nosiče kontejnerů

Dodavatelé

As Fors MW AS Fors MW JPJ Forest, s.r.o. Kreisi Metall OÜ Tizmar snc