Akční nabídka

  • Univerzální použití !!
  • Pro profesionální použití !!
  • Jednoduchý design, snadno ovladatelný !!
  • Široká škála použití !!
  • Nejvyšší kvalita použitých materiálů
  • Nosnost včetně kontejnerové nástavby 10 tun !!
  • Kapacita sklápění 10 tun !!
  • Univerzální použití, nejvyšší kvalita
  • Kvalita prověřená 30 let vývoje a používání tohoto nosiče kontejnerů

Reklamní banner

Články

Sklopný přívěsný vyvážecí vlek za traktor BIGAB T8

Vyslyšeli jsme požadavky našich zákazníků a na jejich základě jsme vyrobili unikátní sklápěcí vyvážecí vlek BIGAB T-8, který vám můžeme konečně představit. Unikátní vozík s jednoduše nastavitelnou kyvnou nápravou je přizpůsoben pro kolové bagry a traktory a první svého druhu na trhu. Volba kvalitní oceli poskytla příležitost vyrobit atraktivní vlek s kompletně novým designem.

Sklápěcí vyvážecí vlek BIGAB T8 pro traktory a kolové bagry

Vyvážecí vlek je stejně jako konstrukce sklápěče vyroben z vysokopevnostní oceli HSS, což zvyšuje odolnost vleku při zvýšeném zatížení a zároveň snižuje hmotnost vleku na současných 1.895 kg. BIGAB T-8 je standardně vybaven odolnými pneumatikami 400/60-15,5 , nahoru a do strany otevíratelnými dveřmi korby, nastavitelnou nápravou a tažným zařízením. Vlek BIGAB T-8 je možné mimo jiné vybavit zvýšeným předním čelem a hydraulickým vyklápěním zadních dveří korby.

Sklopný vlek BIGAB T8

Sklopný vlek BIGAB T8

BIGAB stavební sklápěč T-8

je standardně vybaven odolnými pneumatikami 400/60-15,5 , nahoru a do strany otevíratelnými dveřmi korby, nastavitelnou nápravou a tažným zařízením. Vyvážecí vlek za traktor či bagr BIGAB T-8 je možné mimo jiné vybavit zvýšeným předním čelem a hydraulickým vyklápěním zadních dveří korby.

Traktorový vlek T8

Traktorový vlek T8

Nastavitelná náprava

BIGAB jako první na trhu nabízí nasta­vitelnou nápravu a to již ve standardní výbavě a pro všechny vleky. Pomocí této unikátně konstruované nastavitelné ná­pravy přizpůsobíte vlek téměř jakému­koliv traktoru či kolovému bagru.

Nastavitelné tažné zařízení

BIGAB je standardně vybaven výško­vě nastavitelným tažným zařízením. Společně s nastavitelným podvozkem umožňuje vlek přizpůsobit vašemu tažnému vozidlu. Nastavitelné tažné zařízení může být také nahrazeno polo­hovatelnou ojí, která umožnuje manév­rování i ve stísněných prostorech.

Snížená hmotnost

Vlek (podvozek a kontejner) je vyroben kompletně celý z vysokopevnostní oceli HSS. Tím vzniká velmi odolný a zároveň lehký vlek (1.815 kg), který disponuje výjimečně vysokou nosností (8.000 kg).

Sklopný přívěs BIGAB T8

Sklopný přívěs BIGAB T8

Dodavatelé

As Fors MW AS Fors MW JPJ Forest, s.r.o. Kreisi Metall OÜ Tizmar snc